Emfa Ofis Kırtasiye ve Teknoloji Hizmetleri Barkod ve Tekstil Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti
0 212 501 51 90-92

Emfa Ofis Kırtasiye ve Teknoloji Hizmetleri Barkod ve Tekstil Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti

1994 Yılında faaliyete başlayan EMFA BARKOD baskılı yada baskısız her tür zemin üzerine uygulanabilen kendinden yapışkanlı etiket üretimini; özel kullanım alanlarında ve barkod yazıcılarda kullanılmak üzere,tekstil imalatı ve ihracatı ile sektörde yer edinmiş, yenilikçi anlayışı ile promosyon ürünleri, barkod ürüanleri ve kırtasiye tüketim ürünlerinide bünyesine katarak  siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam etmektedir. 
Ekonomik, hızlı ve kaliteli yaklaşımını satış politikası olarak belirleyip Türkiye geneline yaymayı hedeflemiş ve bu yolda ilerlemektedir. 
Firmamız, barkod yazıcı sarf malzemelerinde (etiket, ribbon, yıkama talimatı) yenilik ve gelişmeyi ifade ederek, sektör de daima kaliteli ürünleri ile global pazarda hizmet vermektedir. 
Her firmanın ihtiyacı olan sorunlara anında ve kesin müdahale ihtiyacını göz önünde bulundurarak barkod cihazlarındaki sorun ve arızaları zamanında giderecek teknik servis hizmetimizle öncelikle müşterilerimize etiket ve barkod ile ilgili sorunlarını eksiksiz bir şekilde çözmektedir. 
Firmamız, etiket ve barkod ihtiyacını giderecek baskılı etiket departmanıylada istendiğinde her çeşit barkod etiketlerini hızlı bir şekilde üretip müşterilerine ulaştırmaktadır.
  


BAŞLICA ÇALIŞMA ALANLARIMIZ


 -Promosyon Ürünleri


-Kırtasiye Ürünleri


-Barkod Ürünleri


 -Tekstil Ürünleri


 -Etiket İmalatı Hizmet Alanları


 -Barkod Makineleri Bakım ve Teknik Servisi

-Meto Makineleri Bakım ve Teknik Servisi

-Promosyon Hizmetleri

-Grafik Çalışmaları  

 
-Toner Dolum ve Yazıcı bakım hizmetleri   


EMFA” Barkod ürünleri, kırtasiye ürünleri,sarf malzemeleri,promosyon ve tekstil alanlarında iş ortaklarına hizmet etmeye devam edecektir…
SAYGILARIMIZLA


EMFA YÖNETİMİ
17/02/1993